PROJEKT EDUKACYJNY – AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ

Akademia Marynarki Wojennej zaprasza uczniów w wieku 9 – 13 lat do udziału w projekcie:

A może morze?

 

O projekcie:

Projekt skierowany jest do dzieci w wielu 6-13lat. Przybliżamy dzieciom świat nauki i zachęcamy, by się nią w przyszłości zajmowały. Chcemy zapoznać z fauną i florą Morza Bałtyckiego oraz z wrakami na jego dnie. Odpowiedzieć na pytania: Dlaczego statek nie tonie?, Dlaczego kropla wody jest kroplą? oraz  Dlaczego statki trafiają do portu? Przybliżamy rolę Marynarki Wojennej, specyfikę pracy na morzu i opowiadamy o ratownictwie morskim. Poprowadzimy dzieci w świat dalekich podróży morskich, pozwalamy im sterować statkami na naszym basenie manewrowym, zapoznajemy z różnymi narodowościami i ich kulturami, nauczymy się żeglować oraz odwiedzimy SEA PARK w Sarbsku.

Szczegółowe informacje

Formularz zgłoszenia

Podziel się tym artykułem: