Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni od 1 kwietnia 2022 umożliwiarezerwację online [sali gimnastycznej i boisk zewnętrznych] dziękiaplikacji BallSquad.Dzięki BallSquad możesz rezerwować obiekty w naszej szkole szybciej isprawniej niż kiedykolwiek:Dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania i co zmienia się zestrony użytkownika?        * Od tej pory nie musisz już rezerwować boisk telefonicznie – terazzrobisz to online poprzez aplikację BallSquad.        * W każdej chwili możesz sprawdzić aktualny grafik naszych boisk,zarezerwować je i zapłacić online.        * Nie musisz za każdym razem podpisywać z nami umowy, aby skorzystaćz wynajmowanych obiektów.        * Nasze boiska możesz rezerwować jednorazowo lub długoterminowo.Co musisz zrobić, by zarezerwować boisko?Wszystkie wynajmowane przez nas obiekty możesz zobaczyć, klikając:https://bit.ly/Gdynia-SP8.

Jeżeli chcesz je zarezerwować, wystarczy,że wykonasz poniższe kroki:        * Zarejestruj się w BallSquad. Kliknij tutaj [1]        * Dodaj swoją kartę płatniczą, byś mógł płacić online zarezerwacje. Kliknij tutaj [2]        * Wybierz obiekt, który Cię interesuje i sprawdź, czy odpowiadająCi dostępne terminy: https://bit.ly/Gdynia-SP8.        * Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od BallSquad potwierdzenierezerwacji boiska na maila. System sam pobierze środki z Twojej kartypłatniczej.Nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu tożsamości, który będzie Cipotrzebny podczas wejścia na teren naszej szkoły. Dzięki niemubędziesz mógł odebrać swoją rezerwację.Więcej informacji na temat wynajmu obiektów poprzez BallSquadznajdziesz na stronie FAQ: www.ballsquad.pl/#/faq-bs W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego:kontakt@ballsquad.pl lub telefonicznego: +48 608 797 268; +48 608 797 269.

„Zarejestruj się w BallSquad.
Kliknij tutaj”: https://app.ballsquad.pl/#/register?lang=pl.

„Dodaj swoją kartę płatniczą, byś mógł płacić online zarezerwację.
Kliknij tutaj”: https://app.ballsquad.pl/#/user-profile-bs-settings-card-details.Pozdrawiamy,Support Team, BallSquad  www.ballsquad.pl