Zamknięcie szkolnego parkingu

Szanowni Państwo,

decyzją Dyrektor Szkoły Marzeny Adamskiej z dniem 21 czerwca 2021 parking przy szkole zostaje zamknięty. Prawo wjazdu na parking mają tylko rodzice uczniów niepełnosprawnych, którzy korzystają z wyznaczonego na parkingu miejsca oraz pracownicy szkoły.

Decyzja podyktowana jest dbałością o bezpieczeństwo naszych uczniów. Nierespektowanie znaku zakazu wjazdu oraz wjazd na parking mimo braku miejsc i przebywających tam uczniów już kilkakrotnie stwarzały niebezpieczne sytuacje.

W piątek (18.06) między godziną 12.35 a 13.30 opuszczający teren szkoły uczniowie (również na hulajnogach i rowerach) musieli poruszać się między próbującymi się wyminąć na szkolnym parkingu samochodami. Dyrekcja Szkoły wystąpiła do Policji o zabezpieczenie monitoringu miejskiego z tego dnia. Jednocześnie podjęta została decyzja o zamknięciu bramy wjazdowej.

 

Dyrektor Szkoły

Marzena Adamska

Podziel się tym artykułem: