Wspomnienie- To już miesiąc jak jesteśmy pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdyni

Dnia 19 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie i ślubowanie klas pierwszych. To wydarzenie wzbudziło wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Na ceremonię uczniowie przyszli odświętnie ubrani. Na głowach mieli granatowe birety, na szyi granatowe wstążki. Wszyscy wyglądali bardzo elegancko i dostojnie.

Uroczystość rozpoczęła się  od powitania przybyłych gości i zostały skierowane gorące słowa do pierwszoklasistów. Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie ślubowania  na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia przez Dyrektor Szkoły. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrymali dyplomy i upominki od wychowawców, słodkości od uczniów klas drugich. Wszystko wypadło na szóstkę!

Podziel się tym artykułem: