Wielka Liga Czytelników

Drodzy Uczniowie,

Zakończył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Wielka Liga Czytelników”. W konkursie wzięło udział czterdzieści troje uczniów z klas 1 – 6 . Etap szkolny ukończyło 15 uczestników konkursu. Każdy z nich zdobył pięć sprawności, tzn. przeczytał pięć książek i rozwiązał pięć testów.

Kolejny etap konkursu to TEST KWALIFIKACYJNY, który odbędzie się 10 stycznia (wtorek) w bibliotece szkolnej.
Książki obowiązujące do TESTU KWALIFIKACYJNEGO:
kl. 1-3 Łukasz Wierzbicki: „Afryka Kazika” (zakres: rozdziały 1-24)
kl. 4-6 Rafał Kosik: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” (zakres: rozdziały 1-3 do str. 102)

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do TESTU KWALIFIKACYJNEGO:

Wiktoria Augustyńska kl. 1a, Iga Rozenbajger kl. 1a, Jan Krupa kl. 2a, Aleksander Sibora-Urbaniak kl. 2a,  Wojciech Skrzyński kl. 2a, Dominik Smarżewski kl. 2a, Jacek Stasiuk kl. 2a, Antonia Treppa kl. 3a, Leon Czekan-Jędrzejczyk kl. 3b, Jacqueline Kaminiecka kl. 3b Konstancja Sibora-Urbaniak kl.3b, Julia Augustyńska kl. 4a, Emilia Foryś kl. 5a, Dominika Żuk kl. 5a, Ludwika Jędrzejczak-Renk kl. 5b

Biblioteka szkolna gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu.

Podziel się tym artykułem: