Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

3 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/19. Pani dyrektor Marzena Adamska serdecznie powitała uczniów, rodziców a także grono pedagogiczne. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do dzieci z oddziału przedszkolnego a także do naszych pierwszaczków, których przygoda ze szkołą dopiero się zaczyna. Gościem honorowym uroczystości była Pani Joanna Zielińska przewodnicząca Rady Miasta Gdynia, która odczytała list od prezydenta Wojciecha Szczurka. Następnie nastąpiło uroczyste otwarcie boiska piłkarskiego i wyremontowanej skoczni w dal, którego dokonały Pani przewodnicząca Joanna Zielińska i Pani dyrektor Marzena Adamska w towarzystwie uczniów naszej szkoły.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy aby ten rok szkolny był pełen sukcesów i inspiracji do rozwoju pasji, zainteresowań a także pozwolił na zawiązanie wielu cennych przyjaźni.

wykorzystano zdjęcia ze strony:gdyniasport.pl
Podziel się tym artykułem: