SUPER CHŁOPCY Z 2 A

30 września obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka. Mamy ich niewielu, więc musimy o nich szczególnie dbać. Konkursy przygotowały dziewczynki z paniami. Konkurs „Zjedz cytrynę” polegał na zjedzeniu plasterka cytryny, aby nie zrobić kwaśnej miny i tu wszyscy spisali się na medal! W konkursie „Wybuch balona”, w którym chodziło o nadmuchanie największego balona wygrał Hugo i Olek. Wyśmienitym znawcą aut okazał się Konrad, a rysunek niewidomego najlepiej wykonał Olivier. Wiedzą z tajników damskiej mody zabłysnął Olivier i Konrad. Dobrze mieć starsze siostry!
Po mini dyskotece czekał na nas słodki poczęstunek, przygotowany przez panią Olgę i babcię Roniego. Na koniec zabawy nasi chłopcy otrzymali Dyplom „Super Chłopaka” i drobne upominki.
Teraz czekamy na Dzień Kobiet! 😉

Podziel się tym artykułem: