Przerwy obiadowe klas 0 – III

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że nasze najmłodsze pociechy, uczniowie klas I – III i zerówki jędzą obiady w czasie lekcji. Wszyscy oni w godzinach od 11.00 do 14.00 są przyprowadzani do stołówki przez wychowawców świetlicy, a następnie po skończonym posiłku, odprowadzani do sal. Ustalono godziny obiadów dla poszczególnych klas we wszystkie dni nauki szkolnej. Nie jest to ta sama godzina każdego dnia ze względu na różną porę  rozpoczynających się zajęć. W stołówce zawsze przebywa określona liczba dzieci, zgodnie z zasadami zachowania dystansu społecznego oraz wytycznymi MZ, MEN i GIS. Uczniowie wspaniale odnaleźli się w nowych warunkach i przestrzegają ustalonych zasad. Dziękujemy!

kierownik świetlicy

Katarzyna Bach

 

Podziel się tym artykułem: