Pomoc dla Ukrainy – aktualizacja

Szanowni Państwo,

w miniony piątek (4.03) dostarczyliśmy do CKZiU kolejne dary. Rzeczy, które zostały zebrane w tym tygodniu trafią do jednej ze szkół, w której nocują nowo przybyłe rodziny. CKZiU bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Magazyn został wypełniony po brzegi, w związku z tym na chwilę obecną zmieniamy cel naszej zbiórki.

SU wraz z opiekunem panią S. Tylawską organizuje akcję „Więc chodź pomaluj mój świat…” Zwykle na wiosnę była organizowana akcja „Robimy wiosenne porządki”, tym razem tygodniowa zbiórka będzie dedykowana dzieciom z Ukrainy.

14-18.03 zbieramy artykuły szkolne – bloki, farby, kredki, plastelinę, zeszyty, plecaki, tornistry itp. Co roku były zielone serduszka w zamian, tym razem również. Uczniowie będą mogli  je wymieniać  na nieprzygotowanie „np” 🙂 z wybranego przez siebie przedmiotu.

 

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby przygotować wyprawkę dla konkretnego ucznia, proszę o bezpośredni kontakt p.skowronska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com

Paulina Skowrońska – koordynator akcji

 

Podziel się tym artykułem: