polsko-norweskie spotkanie

W poniedziałek, 2 września 2019 r. po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole gościliśmy partnerów z Norwegii. Byli to pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych, którzy przyjechali do Polski, a w zasadzie do Trójmiasta, żeby poznać specyfikę pracy nauczycieli z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W spotkaniu brali udział nauczyciele wspomagający a także angliści, którzy dbali o prawidłową komunikację. Nauczyciele z Norwegii zwiedzili szkołę i zapoznali się z pracą nauczycieli wspomagających, logopedy, psychologa i pedagoga. Była to bardzo sympatyczna wizyta, szczególnie, że w norweskiej grupie były także nauczycielki polskiego pochodzenia, co pozwoliło na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń. Mamy nadzieję, że wizyta ta zaowocuje podjęciem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Podziel się tym artykułem: