NAUKA I KULINARIA W KLASIE 1B

Wszyscy uwielbiamy ciasta z owocami, podobnie jak większość naszej  rodziny. Uczniowie klasy  I „B” w ramach nauki w szkole, przerabiali temat majowej łąki i pikników z rodziną na działce. Co warto tam przygotować? Omawiając czytankę, znaleźliśmy w niej przepis, na najłatwiejsze ciasto z truskawkami „Cioci Ani”. Byliśmy ciekawi czy faktycznie się uda?  Czy jest takie łatwe w przygotowaniu?  Zachęceni przez wychowawczynię,  korzystając z pomocy rodziców postanowiliśmy to sprawdzić. Tak uczymy się czytać, zapamiętywać i jeszcze doświadczać poprzez wykonanie. To jest nauka, która najbardziej zapada w pamięci każdego człowieka, ponieważ  dociera do nas, przez wiele zmysłów. Przyjemne  z  pożytecznym!!!

Radość wspólnej  pracy  polecamy wszystkim : )

Wypróbujcie, bo nic nie smakuje tak jak domowe łakocie : )

Klasa I B

Zdjęcia zamieszczamy poniżej.

                                                      Wychowawca: Alicja Komasara

Podziel się tym artykułem: