Aktualizacja – Kwarantanna dzieci, które w dniach 24 – 26 lutego i 1 marca przebywały w świetlicy

Szanowni Rodzice,

Stwierdzono pozytywny wynik badania na Covid-19 u kolejnej nauczycielki pracującej w świetlicy.

W związku z tym uczniowie, którzy przebywali w świetlicy dnia 1 marca, zostają skierowani na kwarantannę do 11 marca (czwartek) włącznie. Rodzice uczniów, którzy zostali objęci kwarantanną zostają poinformowani przez szkołę telefonicznie.

Od 9 marca świetlica będzie już pracować.

Obiady uczniów przebywających na kwarantannie zostają odwołane.

Jednocześnie,  uczniowie, którzy w dniach 24 – 26 lutego (środa – piątek) przebywali w świetlicy i zostali skierowani do dnia 8 marca na kwarantannę. (Kwarantanną zostają objęte tylko dzieci).

Do 8 marca nie będzie też pracowała świetlica. Wszyscy nauczyciele świetlicy przebywają również na kwarantannie. W związku z tym nie jesteśmy w stanie zapewnić opieki świetlicowej. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Obiady uczniów przebywających na kwarantannie zostają odwołane.

Z poważaniem,

Marzena Adamska

Podziel się tym artykułem: