Koziołek Matołek czy Pikachu?

5 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. To rocznica urodzin Walta Disney’a, a dla nas niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy. Dzieci, uczestniczące w zajęciach świetlicowych, już od jakiegoś czasu rysowały swoich ulubionych bohaterów. Ich wyobraźnią zdecydowanie zawładnęli Pikachu i jego ewolucja oraz nijaki Charizard. Portrety obu dumnie kołyszą się nad głowami ich fanów zawieszone w szkolnym korytarzu. Czynnościom tym towarzyszyło wiele śmiechu i zabawnych sytuacji. Pani Kasia, której portret również pojawił się na wystawie, pilnowała, aby wszystkie wieszaczki miały haczyki zwrócone w jedną stronę. W działania zaangażował się również pan Grześ, który poratował nas swoimi sznureczkami i klamerkami, które nietknięte trwały w Jego zasobach ponoć już od 15 lat! Tym bardziej doceniamy. Dziewczynki wybierały prace i dyrygowały „świetlicową orkiestrą”. Spójrzcie sami na efekty naszych działań.

PS Koziołku Matołku, nie martw się, dla nas – rodziców zawsze będziesz numerem 1 !

autor portretu pani Kasi: Michał Michalak

Podziel się tym artykułem: