Końcowy sukces w turnieju Gdyńskiej Młodej Ligii piłki koszykowej dziewcząt !

Na początku marca zakończone zostały rozgrywki turnieju koszykarskiego dla dziewcząt-Gdyńska Młoda Liga. W czwartym spotkaniu nasze zawodniczki ,tym razem tylko w 4-osobowym składzie: Alicja Michalik, Michalina Michalik, Natalia Skibińska i Dominika Ustarbowska,  znowu pokazały klasę! Rozgrywając 5 meczów- wygrały 4,niektóre z przewagą kilkudziesięciu punktów,przegrywając tylko z faworytem całego turnieju zaledwie kilkoma  punktami. TO WIELKI SUKCES!

W całych rozgrywkach nasz zespół  odniósł bardzo duży sukces zajmując 6 miejsce na 17 szkół biorących udział w tegorocznych rozgrywkach. Odniosłyśmy 11 zwycięstw i 5 porażek- z klasą!
Znaleźć się w gronie 6 najlepszych zespołów TO ZASZCZYT,zważywszy ,że przed nami były zespoły z klas sportowych i szkoły sportowej.
WIELKIE GRATULACJE i PODZIĘKOWANIA dla naszych dziewcząt za serce,trud, wolę walki włożone w każde rozgrywki . Jak również podziękowania dla rodziców za pomoc,  aktywny udział i doping na turniejach”.

Podziel się tym artykułem: