I miejsce w Junior Biznes

29 marca 2019 r. w Gdyńskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrody w gdyńskim Junior Biznes.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że grupa z naszej szkoły w składzie: Julia Tokarska, Emilia Wojtkowska, Jan Kozikowski, Ignacy Manturewicz i Mateusz Wasążnik zdobyła I miejsce!

Projekt realizowany był na zajęciach z Podstaw Przedsiębiorczości, które prowadziła Pani Joanna Bienia-Fijas, której uczniowie po raz kolejny sięgnęli po najwyższe trofeum.

W ramach kategorii „Junior Biznes GIM” uczestnicy mieli stworzyć film na temat: „Moja firma marzeń”, który można oglądnąć klikając w poniższy link.

Logistyka PaniDomu

Celem konkursu było motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.
Uczestnicy mieli okazję przygotować się do realizacji swoich projektów i wziąć udział (w zależności od kategorii konkursu)
w bezpłatnych warsztatach z zarządzania projektami, wystąpień publicznych, twórczego rozwiązywania problemów i podstaw tworzenia form wizualnych.

Gratulujemy ogromnego sukcesu!