Gdynio, wszystkiego najlepszego!

 

10 lutego Gdynia obchodziła 95. rocznicę nadania praw miejskich. Stało się to dzięki staraniom wielu ludzi i bezpośrednio wiązało z budową portu, który stał się nowym oknem na świat dla II Rzeczypospolitej. Jedno jest pewne: Gdynia się Polsce udała. Niezaprzeczalnie! My również pamiętaliśmy o Szanownej Jubilatce. Pani Beata Wolińska-Sińczak wraz ze swoimi uczniami i podopiecznymi świetlicy uczciła to święto w sposób szczególny: powstały pracę opowiadające historię miasta oraz specjalna tablica, na której dzieci zapisywały z serca płynące życzenia. Olek życzył Gdyni „dużo, fajnych ludzi”, Krzyś, abyśmy „uczynili ją piękną”, a pani Ania po prostu tego, aby każdy znalazł w niej swoje miejsce. Wszystkiego dobrego Nasza Kochana Gdynio! Fotorelacja w zakładce Świetlica.

Podziel się tym artykułem: