Dzień Otwarty !

Ach, jak było pięknie. Powiało wiosną, optymizmem i dziecięcą radością.
W sobotę 23 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Nauczyciele, uczniowie i rodzice dołożyli wszelkich starań, by szkoła wyglądała pięknie, kolorowo i zachęcała do wstąpienia w jej progi. I udało się!
Przybywających gości witali uczniowie ze starszych klas, którzy z wielkim zaangażowaniem oprowadzali po szkole rodziców i dzieci, starając się odpowiadać na wszystkie pytania.
Sale lekcyjne tętniły życiem. Odbywały się zajęcia plastyczne, kulinarne, językowe, rękodzieła, zabawy z balonami, a także zajęcia sportowe zarówno w sali gimnastycznej, jak i na boisku. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokój zagadek, a także sala przyrodnicza, gdzie można było popracować z mikroskopem. Niemały zachwyt wzbudziła kolorowa świetlica, salka do zajęć rewalidacyjnych i biblioteka.
Wszelkich porad udzielały panie psycholog, pedagog i logopeda, a na trudniejsze pytania związane z rekrutacją odpowiadała zastępca dyrektora.
Żadna impreza nie może obyć się bez wsparcia i cudownych pomysłów Rady Rodziców, która tym razem była fundatorem fotobudki i każdy odwiedzający mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z logotypem naszej szkoły i hasłem ”najlepsza szkoła”:):):), a także zadbała o podniebienia naszych gości serwując pyszne ciasta, smakowitą lemoniadę i soki.

Serdecznie dziękujemy !

 

galeria -dzień otwarty

Podziel się tym artykułem: