„Było cudnie, zjawiskowo, kolorowo….z gorącymi serduchami”

Z radością informujemy, że świetlicowy kiermasz świąteczny odbył się! A jakże! Wbrew katarom, grypom i innym antyświątecznym infekcjom oraz absencji tych, którzy im ulegli. Duch świąt zagościł w sercach najmilszych konsumentów przybyłych na nasze – pieczołowicie przygotowane – stoisko. Stało się to dzięki pomocy wielu elfów i przyjaciół świetlicy, zaangażowanych w jego organizację, którym po stokroć dziękujemy! Choinki, kartki, podstaweczki, mikołajki i inne świąteczne emblematy zostały zabrane do domu przez ich nabywców.  

Pieniążki z tego wydarzenia zasilą skarbiec świetlicy, do czasu, aż pani Kasia zakupi nowiusieńkie, cieszące serca i oczy wszystkich świetlicowych skrzatów, COŚ! Ostatnio była to drukarka. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia! Ho, ho, ho! Fotorelacja z wydarzenia również na szkolnym facebooku.

 

Podziel się tym artykułem: