Urodzinowe dyktando dla Gdyni

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Urodzinowe dyktando dla Gdyni”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdyni. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas IV – VIII z terenu Gdyni. Składa się z dwóch etapów – szkolnego i międzyszkolnego. Przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV – VI oraz VII – VIII.

Udział w konkursie należy potwierdzić najpóźniej do 20.12.2023 roku. Etap szkolny konkursu (dyktando konkursowe) odbędzie się równolegle we wszystkich szkołach 10 stycznia 2024 roku. Prosimy, aby osoby zainteresowane uczestnictwem, zgłaszały się do pani Wiolety Rembalskiej – koordynatora konkursu w naszej szkole.

Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

konkurs ort. 20232024

Podziel się tym artykułem: