Konkurs My European lapbook

Zapraszam do konkursu na najciekawszy lapbook:) 

Zadaniem uczestnika jest opracowanie i wykonanie książki tematycznej w formie lapbooka na temat  Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Niemiec, Turcji , Hiszpanii, Finlandii, Estonii, Chorwacji,  informacje muszą być zawarte w języku angielskim. Do dzieła zapraszam klasy 4-6:)

Złożony lapbook powinien mieć format A4. Klasy 6 wiedzą o co chodzi, prawda?;) Prace wysyłacie przez aplikację Teams do p.Tylawskiej do końca marca. 

Lapbooki należy narazie schować w bezpieczne miejsce, aby nie uległy zniszczeniu bo po ustaleniu szczegółów pod koniec marca będą musiały trafić do szkoły jeżeli będą lekcje online, ale to jeszcze ustali p.Tylawska

Pięć najciekawszych prac będzie reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu:)

Podziel się tym artykułem: