Zaproszenie na Dzielnicową Paradę Niepodległości

obrazek wyróżniający                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Zapraszamy uczniów, rodziców, mieszkańców Orłowa na Dzielnicową Paradę Niepodległości, która odbędzie się 10 listopada 2023 r. Przemarsz odbędzie się wzdłuż ulicy Orłowskiej od parkingu przy stacji SKM Orłowo do placyku przy Tawernie Orłowskiej. Zaczynamy o 10.00. Bądźmy tego dnia razem!

Podziel się tym artykułem: