NASI UCZNIOWIE WSPIERAJĄ PERSONEL MEDYCZNY !!!

Kochani !

W trudnych czasach, które spadły na nas tak niespodziewanie, uczniowie naszej szkoły, maluchy z klasy I C wraz  z rodzicami i wychowawczynią p. Alicja Komasara postanowili nie być obojętnymi na to co  się dzieje. Ucząc się w swoich domach,  wykonali piękne laurki dla lekarzy, pielęgniarek oraz  całego personelu medycznego w szpitalach w Gdyni i Gdańsku. Są to wyrazy ich wsparcia,wdzięczności i podziękowania za trud ich pracy i narażania swojego zdrowia dla potrzebujących pomocy. Te ciepłe słowa dzieci zawarte w  laurkach i małych oprawionych obrazkach przekaże, mama (również ucznia naszej szkoły z klasy VI b), która nie mogąc prowadzić swojej restauracji gotuje i zawozi ciepłe posiłki na oddziały ratunkowe. Dziękuję wszystkim dzieciom oraz rodzicom. Jesteście WSPANIALI!!! Pamiętajcie – DOBRO WRACA 🙂

Pozdrawiam  Alicja Komasara

Podziel się tym artykułem: