Konkurs wiedzy o Gdyni dla DOROSŁYCH

konkurs wiedzy o Gdyni

Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zaprasza wszystkie

osoby powyżej 18-go roku życia do wzięcia udziału w kolejnej edycji

„Konkursu wiedzy o Gdyni”.

Każdy miłośnik naszego miasta powinien zapisać w kalendarzu datę 14 czerwca. To właśnie tego dnia o godzinie 16.00 będzie można sprawdzić swoją wiedzę w konkursie online.

„Konkurs wiedzy o Gdyni dla dorosłych” to przedsięwzięcie pod patronatem Przewodniczącej Rady Miasta Joanny Zielińskiej organizowane przez Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Zabawa odbędzie się online. Zaplanowano ją na poniedziałek, 14 czerwca o godzinie 16:00.

Sprawdzian wiedzy zostanie przeprowadzony za pomocą aplikacji internetowej Testportal. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby pełnoletnie. Na uczestników będzie czekać 45 pytań, na które trzeba odpowiedzieć w 15 minut. Zawodnicy będą więc działać pod presją czasu – na każde pytanie przypada bowiem jedynie około 20 sekund.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. 14 czerwca o godzinie 16:00 wystarczy kliknąć w link przekierowujący do testu.

Bieżące informacje oraz link można znaleźć na stronach www.gdynia.pl/konkurswiedzyogdyni

www.godn.eu

Link do testu: https://www.testportal.pl/test.html?t=2XcVaMx5inij

Zapraszamy!

Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli       

Podziel się tym artykułem: