Konkurs „Zaduszki Literackie”

Zapraszamy do udziału!
1. Organizator konkursu:
Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Józefa Hallera w Gdańsku.
2. Uczestnicy konkursu:
• konkurs adresowany jest do uczniów klas VII–VIII ogólnokształcących szkół podstawowych z województwa pomorskiego;
• każdą szkołę może reprezentować maksymalnie trzech uczestników, przy czym duet lub zespół rozumiany jest jako jeden uczestnik.  3. Kategorie konkursowe:
 recytacja (utwór poetycki autorstwa nieżyjącego twórcy);
 poezja śpiewana (utwór poetycki autorstwa nieżyjącego twórcy).
• I etap – eliminacje szkolne (szkolne komisje konkursowe): uczestnicy dostarczają lub przesyłają pocztą (adres nauczycielek podany na stronie SP NR 8) do pani P. Podkowskiej lub pani
P. Skowrońskiej nagranie filmu (opanowanie pamięciowe) z recytacją lub śpiewem (a capella lub z towarzyszeniem instrumentu) wybranego utworu poetyckiego autorstwa nieżyjącego twórcy (czas trwania nagrania: do 4 minut) w jednym z formatów: MP4, MOV, WMV lub AVI.
Termin przesłania prac:
07.10.2024 r. godzina 15.00.